Τα συστήματα COMBI είναι ιδανικά για την διαχείριση μεγάλου αριθμού ατόμων σε καθημερινή βάση. Το προσωπικό περνάει από τα COMBI γρήγορα και υγειονομικά. Διατίθενται ως διπλές είσοδοι ή έξοδοι. Επιπλέον, είναι δυνατή η σύνδεση των COMBI σε μια κεντρική παροχή χημικών, για να αποφευχθεί η ανάγκη μεταφοράς χημικών ουσιών.
Δυνατότητες συνδυασμού εφαρμογών
- Καθαρισμός σολών
- Απολύμανση σολών
- Απολύμανση χεριών
- Καθαρισμός και στέγνωμα χεριών
Ειδικά Χαρακτηριστικά
- Δυνατότητα διαχείρισης υψηλού αριθμού ατόμων
- Χαμηλή συντήρηση
- Ένδειξη στάθμης χημικού
- Υγειονομικός σχεδιασμός
Επιπρόσθετες πληροφορίες
![https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/83205300-COMBI-BB-DD-1500.webp](https://makelis.com/wp-content/plugins/bold-page-builder/img/blank.gif)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0728.jpg)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/005IMG_6583.jpg)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/00383205300-COMBI-BB-DD-_3_.jpg)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/004IMG_6536.jpg)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/83205300-COMBI-BB-DD-1500.webp)
![](https://makelis.com/wp-content/uploads/2024/01/SANICARE-DYSON-COMBI-BD-D-1500-L.jpg)